O mnie

Życzę Tobie, aby każdy wypoczynek jaki zorganizujesz był niezapomniane dla wszystkich uczestników, a Tobie przyniosły wymierne korzyści finansowe i nie tylko.

Nazywam się Dagmara Glinka,

jestem właścicielką marki Creative Club – szkoły programowania dla dzieci i młodzieży, biura podróży, które specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz marki kreatywnej zajmującej się szkoleniami i warsztatami DIY. Z mojej dotychczasowej wiedzy korzystają moi franczyzobiorcy prowadzący placówki w całej Polsce.

Na moim koncie jest ponad 400 turnusów półkolonii oraz obozów, które z sukcesem organizuję od 2015 roku w czasie ferii zimowych i wakacji. Posiadam uprawnienia wychowawcy oraz kierownika wypoczynku dla dzieci. Od 2016 roku organizuję wyjazdy kolonijne zimowe i letnie.

Od początku swojej działalności edukacyjnej byłam i jestem blisko ze swoimi klientami – rodzicami. I to z ich strony pojawił się pomysł/potrzeba oraz prośba na zorganizowanie czasu ich dzieciom w czasie ferii i wakacji. Nie myśląc wiele oczywiście podjęłam się organizacji na początku półkolonii, a później również kolonii wyjazdowych.

Czekało na mnie sporo niespodzianek, a temat okazał się wcale nie taki prosty. Miałam mnóstwo pytań, na które nie znałam odpowiedzi, w trakcie popełniłam kilka błędów, których mam nadzieję ty unikniesz. Miałam również chwile zwątpienia i mnóstwo stresu w czasie kontroli. Przyznam, że gdybym te kilka lat temu miała taki e-book z pewnością moje półkolonie czy kolonie byłby lepiej zorganizowane, ale przede wszystkim wiedziałabym, na co przede wszystkim zwrócić uwagę będąc początkującym organizatorem wypoczynku.

Moja historia

1999

Ukończenie technikum hotelarskiego, kurs wychowawcy wypoczynku - pierwsza praca jako wychowawca, rozpoczęcie studiów turystycznych

2000-2015

Praca jako wychowawca na wyjazdach kolonijnych, zdobywanie cennych doświadczeń zawodowych w branży turystycznej i szkoleniowej.

Rok 2015

Koniec pracy w korporacji i otwarcie placówki edukacyjnej, organizacja pierwszych półkolonii, a później obozów wyjazdowych

Rok 2017

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z moimi franczyzobiorcami i innymi organizatorami wypoczynku dla dzieci udzielając konsultacji

Moje marki

Teraz mogę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem

Szkoleniowy E-Book czeka na Ciebie!

Mój e-book jak zorganizować półkolonie powstał, aby ułatwić Ci cały ten proces.
Zebrałam w jednym miejscu wszystko, co niezbędne do zorganizowania,
sprzedaży, i promocji półkolonii.